Odebrać telefon? 2017.11.712

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Odebrać telefon? to prosta aplikacja filtrująca przychodzące połączenia, która poinformuje użytkownika, jeśli dzwoniący numer należy do telemarketera, bądź jest w inny sposób uciążliwy. Działanie opiera się na zbieraniu opinii od samych użytkowników, którzy oceniają numery pod kątem płynących z nich zagrożeń.

Jeśli któryś numer jest szczególnie uciążliwy, zostaniemy o tym wyraźnie poinformowani jeszcze przed odebraniem. Po każdej rozmowie sami zostaniemy też poproszeni o zaopiniowanie numeru, z którym własnie rozmawialiśmy, czym przyczynimy się do dalszego udoskonalania bazy.

Warto dodać, że wspomniana baza (choć generalnie aktualizowana na podstawie opinii użytkowników), zapisywana jest również lokalnie na urządzeniu użytkownika, przez co program działa poprawnie także w przypadku braku stałego dostępu do Internetu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Uwaga na połączenia z numerów +53. Jak uniknąć nieprzyjemności?

57
03.01.2018  •  Oskar Ziomek

W Sieci pojawia się coraz więcej zgłoszeń o kolejnych próbach oszustw. Tym razem mowa o głuchych telefonach i nieodebranych połączeniach z numerów z prefiksem +53. Istotą jest zmuszenie ofiary do oddzwonienia na wspomniany numer, co może się wiązać ze sporą opłatą, ponieważ dodzwonimy się za granicę, a konkretnie do kogoś z Kuby. O szczegółach informuje Niebezpiecznik. Okazuje się, że do jego redakcji napływają kolejne zgłoszenia numerów rozpoczynających się prefiksem +53, dzwoniących do użytkowników tylko przez krótką chwilę. Chodzi o to, by ofiara nie miała szans odebrać telefonu…

Odebrać telefon? Aplikacja poinformuje o niechcianych połączeniach

53
08.11.2017  •  Oskar Ziomek

W dobie marketingu pojawiającego się na każdym kroku, w tym i w słuchawce telefonu komórkowego, każdemu chyba zdarzyło się podjąć rozmowę kryjącą się za nieznanym numerem i która okazała się tylko niechcianą, natarczywą reklamą. Z problemem można radzić sobie samodzielnie, na przykład nie odbierając telefonów od obcych numerów lub celowo blokując w ustawieniach telefonu te uciążliwe, które są nam już znane. Nie są to jednak rozwiązania pozbawione wad. Nie od dziś istnieją jednak usługi internetowe, które pozwalają wymieniać się opiniami o konkretnych numerach, aby przestrzec innych przed…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję