r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Oficjalna zapowiedź Windows Mobile 7 w lutym?

Strona główna Aktualności

Nie ustają spekulacje dotyczące wydania Windows Mobile 7. Najnowsze przecieki sugerują, że nowy, mobilny system Microsoftu zostanie oficjalnie zapowiedziany podczas nadchodzących targów Mobile World Congress, które odbędą w Barcelonie między 15 i 18 lutego.

Według niepotwierdzonych informacji, podczas tegorocznych targów MWC firma Microsoft zaprezentuje Windows Mobile 6.6 oraz poda do publicznej wiadomości termin premiery Windows Mobile 7. Przecieki sugerują, że najnowsza wersja mobilnych "okienek" ma trafić do partnerów korporacji we wrześniu, a pierwsze telefony pracujące pod kontrolą Windows Mobile 7 trafią do salonów operatorów na przełomie 2010 i 2011 roku. Ponadto wraz z debiutem Windows Mobile 7 firma Microsoft ma zaprezentować światu swój pierwszy telefon będący rozwinięciem koncepcji odtwarzacza Zune. Nowy smartfon byłby oczywiście wyposażony w Windows Mobile 7 i stanowiłby odpowiedź Microsoftu na Apple iPhone i Google Nexus One.

O tym, czy powyższe rewelacje okażą się prawdziwe, przekonamy się już za kilka tygodni. Nietrudno jednak zauważyć, że firmie Microsoft bardzo zależy na szybkim debiucie Windows Mobile 7, gdyż korporacja cały czas traci swój udział w rynku mobilnym, głównie na rzecz Google i Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.