OnlyOffice Desktop Editors 4.8.7.392

Strona główna Windows Biuro Pakiety biurowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OnlyOffice Desktop Editors to część bardzo szerokiego pakietu aplikacji biurowych firmy Ascensio, która nie wymaga do działania połączenia z Internet. Jest ona bezpłatna i nie ma ograniczeń w zakresie zapisu czy formatów.

OnlyOffice Desktop Editors nie posiada funkcji pracy grupowej takich jak współpraca nad dokumentem wielu osób naraz. Program daje możliwości tworzenia i edycji dokumentów tekstowych (DOCX, ODT, RTF, TXT), arkuszy kalkulacyjnych (XLSX, ODS, CSV) i prezentacji (PPTX). Wszystko jest w jednym programie, nie został on rozbity na poszczególne moduły.

Dostępne są wszystkie standardowe elementy formatowania. Arkusz jest wyposażony w te same funkcje, co konkurencyjne rozwiązania. Istnieje również możliwość otwierania i tworzenia prezentacji w formacie pptx i choć liczba przejść między slajdami nie jest tak imponująca jak w Office, to na potrzeby większości prezentacji powinna bez problemu wystarczyć.

Desktop Editors jest tylko częścią zestawu usług firmy Ascensio – od prostego biura w chmurze po zarządzanie dokumentami, pocztę, CRM, zarządzanie projektami, kalendarz. Z poziomu programu można założyć konto i skorzystać z 30-dniowego okresu testowego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

OnlyOffice – chmurowy pakiet biurowy. Czy może zastąpić Office'a 365?

154
12.11.2017  •  Piotr Parafiniuk

Czy ktoś tego chce, czy nie, Microsoft Office stał się standardem pakietu biurowego. Inne pakiety, np. LibreOffice czy OpenOffice jako pierwszą swoją zaletę podają zgodność z nim. Office ma jednak dużą wadę. Kosztuje. Dlatego też wiele osób poszukuje darmowej alternatywy. A gdzie jest popyt jest również podaż. Mamy więc LibreOffice, OpenOffice, Koffice, Google Docs. Pewnie dałoby się wymienić jeszcze kilka innych. Do tej stawki dołącza jeszcze jeden, mało znany w Polsce gracz: OnlyOffice. A właściwie jego składnik skierowany na – Desktop Editors, którą pobrać można z naszej bazy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.11.2017 00:28

Program zapowiada się dobrze, ale na tą chwilę jeszcze dużo mu brakuje. jeśli chodzi o arkusz kalkulacyjny to niestety nie wie co to jest wykres punktowy, nie rozróżnia różnicy pomiędzy wykresem punktowym a liniowym.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza