r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OpenOffice.org zaprasza na płatny staż

Strona główna Aktualności

Organizacja OpenOffice.org przygotowała na tegoroczne lato staż dla studentów, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności. Już można zapisywać się na OpenOffice.org Summer 2010 Internship.

Lato w rozumieniu OpenOffice.org będzie w tym roku dość długie. Na staż można zapisywać się już teraz, natomiast od 31 maja do 30 czerwca będą podejmowane decyzje w sprawie przyjęcia zgłoszeń. Koniec programu przewidywany jest na 31 października. Staż przeznaczony jest dla studentów, którzy chcieliby bliżej poznać programy rozwijane w ramach OpenOffice.org. Na stronach internetowych organizacji dostępny jest formularz, który należy wypełnić, aby wziąć udział w programie. Zawiera on 20 pytań pomagających w określeniu zainteresowań czy znajomości wiedzy technicznej (np. obsługa języka C++). Należy również zaproponować własny projekt, który będzie realizowany podczas stażu. Po wysłaniu formularza należy oczekiwać na przyjęcie zgłoszenia. Zespół odpowiedzialny za wybór kandydatów przedstawi 1 lipca szczęśliwą siódemkę osób, które będą mogły wziąć udział w projekcie.

Jest o co walczyć, bowiem każdy wykonany projekt w ramach stażu będzie nagrodzony 3,5 tys. euro. Na stronach wiki OpenOffice.org można zapoznać się również z propozycjami pracy jaką w ciągu trzech miesięcy mogą zająć się stażyści. Znajomość języka angielskiego jest niezbędna.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.