r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera Mini zgłoszona do App Store

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj zgłoszono przeglądarkę Opera Mini do sklepu dla iPhone’ów i iPodów touch. Nie oznacza to jednak, że Opera Mini jest już dostępna w App Store - ani, że będzie...

Przeglądarka była prezentowana podczas konferencji Mobile World Congress w lutym tego roku. Teraz producent chciałby, aby z Opera Mini mogli skorzystać zwykli klienci App Store. Pytanie za milion dolarów brzmi: Czy Apple wyrazi na to zgodę? Firma znana jest z odrzucania konkurencyjnych urządzeń dla iPhone’ów. Opera Mini może np. zostać określona jako dublująca funkcje dostępne w Safari (domyślna przeglądarka Apple’a) i nie dostać się do App Store.

Zdaniem zespołu Opery, przeglądarka jest 6 razy szybsza od konkurencyjnych programów. W nowej wersji Opery Mini ulepszono technologię kompresji danych przed przesłaniem ich do telefonu. Dzięki temu ilość danych podczas transferu jest nawet o 90% mniejsza. Przeglądarka pozwala również na szybkie korzystanie z Internetu nawet jeśli sieć jest przeciążona wieloma użytkownikami i transfer danych spada. Przed dwoma tygodniami pracownicy norweskiej firmy udostępnili też wersję Opery Mini dla smartfonów z systemem Android.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.