Organizator Zdrowia 1.8.04

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Organizator Zdrowia to aplikacja pozwalająca nie tylko dodać przypomnienia o lekach, ale także prowadzić prosty dziennik przyjmowanych leków.

Aplikacja ma sporo ustawień związanych z przyjmowaniem leków. Można wybrać schemat przyjmowania leków (co kilka godzin, antykoncepcyjny, długookresowy, regularny), dźwięk powiadomienia, włączyć wibracje i tym podobne. Niektóre z ustawień wymagają kupienia wersji pro aplikacji.

Interfejs aplikacji jest prosty i czytelny. Powinny poradzić sobie z nim także osoby o słabszym wzroku.

Alarm prezentowany jest w postaci okrągłego „okienka”, które pozwala oznaczyć wzięcie tabletki, pominięcie jej oraz opóźnienie (drzemkę). Wygląd okienka można zmienić po wykupieniu wersji Pro aplikacji.

Pełna wersja aplikacji pozwala także pozbyć się reklam i zmienić jej wygląd.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź pigułkę! Aplikacje dla biorących leki

27
12.01.2016  •  Anna Rymsza

Hipokrates mówił swoim uczniom, by uważali na pacjentów, którzy często kłamią, że przyjmują zalecone im leki. Różne źródła podają, że w Polsce tylko 65% chorych przyjmuje leki regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza. To oczywiście prowadzi do różnych problemów, od uszczerbku na zdrowiu, po straty finansowe. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn, od zbyt wysokich cen wielu preparatów, po zwykłe „ja wiem lepiej”. Jeśli powodem jest nieuwaga lub brak systematyczności, można problem rozwiązać z pomocą jednej z opisanych poniżej aplikacji. Weź pigułkę! Moje Leczenie Moje Leczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy