reklama

Origin pozwala na zwrot gier Electronic Arts zakupionych w cyfrowej formie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

EA chce zwiększyć popularność cyfrowego sklepu Origin nie tylko dzięki tanim paczkom gier, ale też wprowadzając możliwość zwrotu wydanego przez firmę tytułu, jeśli się nam on nie spodobał. Oddania wydanych pieniędzy możemy domagać się przez 24 godziny od pierwszego uruchomienia gry, w przeciągu 7 dni od zakupu lub tygodnia od debiutu rynkowego, gdy chodzi o pozycje zamówione przed premierą. Zależy co jest pierwsze.

W przypadku gier stanowiących część zestawu, liczy się 24 godziny od aktywacji dowolnej z niego i nie zawsze da się zwrócić pojedyncze tytuły. Z początku program rusza w 20 wybranych krajach (nie ma wśród nich Polski), by na przestrzeni kilku tygodni objąć już cały świat. EA zastrzega sobie prawo do zmian w nim bez wcześniejszego poinformowania i odmowy zwrotu pieniędzy, kiedy zaistnieje podejrzenie próby oszustwa. Gwarancja może też nie mieć zastosowania, gdy gry kupimy w promocji, przy czym będzie to wyraźnie zaznaczone. Electronic Arts podkreśla, że inicjatywa nie obejmuje produktów innych wydawców sprzedawanych w sklepie Origin.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało