Ósmy HotZlot rozpoczęty! Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo

Strona główna Aktualności

O autorze

W samo południe oficjalnie rozpoczyna się kolejny, ósmy już HotZlot, czyli coroczny zlot czytelników portalu dobreprogramy.pl. W tym roku po raz trzeci spotykamy się w dobrze już niektórym znanym, czterogwiazdkowym Zamku na Skale.

Przypomnijmu, że w tym roku w HotZlocie udział bierze 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym w Zamku i na świeżym powietrzu. W bloku prezentacji czekają nas wykłady na temat Internetu rzeczy według Intela, tabletów i PC-tów Samsunga, nowości Kingstona, OpenWRT na sprzęcie TP-Link oraz inteligentnego, bezprzewodowego domu ze sprzętem Fibaro. Sesje techniczne będziemy relacjonować na żywo na YouTube, a po zakończeniu HotZlotu udostępnimy ich zapisy wideo. W sobotę odbędzie się także tradycyjny turniej siatkówki, którego finał nagramy w rozdzielczości 4K. Nie zabraknie konkursów i cyfrowej rozrywki, ale kluczowa jest integracja.

Czytelników, którzy śledzą przebieg imprezy z zacisza własnych domów, zapraszamy do śledzenia fotorelacji, Uczestników zaś do jej współtworzenia. Transmisję na żywo możecie oglądać za pośrednictwem YouTube. Zaczynamy punktualnie o 15:30.

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel i Samsung. Oficjalnymi partnerami HotZlotu są: Fibaro, Kingston Technology, IQ Publishing, Opera Software, TP-Link i Wacom. HotZlot wspierają ponadto: Ashampoo, CI Games, Epson, Izzy Drive, Sapphire Technology, Sony Creative Software oraz SteelSeries.

© dobreprogramy
s