Konferencja Microsoftu w środę o 18:00, tuż po niej nasz komentarz na żywo

Konferencja Microsoftu w środę o 18:00, tuż po niej nasz komentarz na żywo

Konferencja Microsoftu w środę o 18:00, tuż po niej nasz komentarz na żywo
Redakcja
20.01.2015 13:54, aktualizacja: 17.04.2015 18:24

W środę, 21 stycznia o 18:00 naszego czasu rozpoczyna się ważne wystąpienie dyrektora zarządzającego Microsoftu. Satya Nadella zaprezentuje kolejne nowości i zmiany w przygotowywanym systemie Windows 10, a my w redakcji dobrychprogramów od godziny 19:00 będziemy je wspólnie z Wami komentować w naszym programie na żywo.

Konferencja, która odbędzie się w kampusie Microsoftu w Redmond zapowiada była już od dłuższego czasu. Dlaczego właśnie te kilkadziesiąt minut będzie tak ważne dla nowego systemu Windows? Publiczne wydanie jego pierwszej wersji testowej na przełomie września i października skierowane było głównie do środowisk biznesowych oraz po części także deweloperów. Tym razem mamy ujrzeć system wyposażony już w więcej funkcji dla domowego użytkownika. Wszystko wskazuje też na to, że będziemy mogli od razu pobrać kolejne testowe wydanie i na własnej skórze sprawdzić, co nowego.

Jak będzie, tego oczywiście dowiemy się jutro o 18:00. Transmisja konferencji Microsoftu dostępna będzie na specjalnej podstronie. My natomiast zapraszamy na naszą cotygodniową transmisję z redakcji portalu dobreprogramy, którą wyjątkowo przesuniemy na godzinę 19:00, abyśmy mogli po wystąpieniu Nadelli na gorąco skomentować jutrzejsze wydarzenia. Pamiętajcie, że lubimy się wymądrzać, ale przede wszystkim czekamy na Wasze komentarze – będziecie mogli tradycyjnie zadzwonić do nas w trakcie programu na Skype (login: dobreprogramypl) i włączyć się do dyskusji. Na wszystkich dzwoniących czekają portalowe upominki: kubki i koszulki. Rozmowa prowadzona będzie także na specjalnym czacie, gdzie będziemy starać się wyłapywać najciekawsze komentarze.

Zapraszamy więc na konferencję Microsoftu w środę, 21 stycznia, o godzinie 18:00, a następnie na nasz program o godzinie 19:00.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (651)