r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Outlook4Gmail 5.1.1.3861

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outlook4Gmail to ciekawe rozszerzenie przeznaczone dla użytkowników klienta pocztowego Microsoft Outlook, którzy jednocześnie korzystają z usługi Gmail. Umożliwia ono wygodną synchronizację nie tyle wiadomości e-mail, co również listy kontaktów i zawartości kalendarza.

Narzędzie pozwala na obsługę jednego lub wielu kont pocztowych Gmail, umożliwiając także synchronizację i łączenie danych z wielu kalendarzy w jeden spójny zbiór. Zapewnia ono możliwość jednoczesnej wymiany danych w wielu kierunkach. Oferuje funkcje zarządzania folderami z pocztą, analizy i pomijania synchronizacji błędnych wpisów w książce adresowej, pomijania duplikujących się danych teleadresowych czy ustalania priorytetów dla kontaktów. W Outlook4Gmail nie zabrakło także harmonogramu zadań, pozwalającego sprawnie zarządzać terminami przeprowadzanych automatycznie synchronizacji danych.

r   e   k   l   a   m   a

Rozszerzenie Outlook4Gmail współpracuje z klientem pocztowym Outlook w wersji 2010 i nowszej. Integruje się ono z wspominaną aplikacją i dostępne jest z jej poziomu na odpowiedniej karcie w oknie programu. Jego obsługa, pomimo braku polskiej wersji językowej, nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Uwaga!

  • Wersja testowa Outlook4Gmail pozwala użytkownikowi zapoznać się z podstawową funkcjonalnością rozszerzenia. Porównanie dostępnych narzędzi w edycji udostępnionej bezpłatnie i pełnej znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Jednoczesna synchronizacja w obydwu kierunkach, tworzenie planów automatycznej synchronizacji, plik pomocy
Aplikacja płatna
ocena użytkownika

Ciekawy aplikacja dla użytkowników poczty Gmail i Outlook. Aplikacja oferuje synchronizacje kont, książek adresowych i kalendarzy. Plus za jednoczesną synchronizacje w obydwu kierunkach oraz tworzenie planów automatycznej synchronizacji. Aplikacja posiada prosty i nowoczesny wygląd. Interfejs jest intuicyjne. Dla aplikacji mamy przygotowany szczegółowy plik pomocy i konfiguracji. Niestety aplikacja jest płatna

23.10.2015 15:37 | Recenzja do wersji 4.4.1

Komentarze

0 nowych
przemor25   14 #3 28.12.2015 20:05

Twórcy aplikacji w ogóle nie zachęcają, żeby wydać na nią nawet złamanego grosza :)

msnet   23 #2 08.12.2014 14:07

Jestem użytkownikiem zarówno outlook.com jak i gmail.com, ale jakoś nie widzę u siebie zastosowania dla tego typu narzędzi. To, co oferuje, można osiągnąć innymi sposobami.

urOk   6 #1 23.07.2014 11:11

Ciekawa, ale moim zdaniem zbędna aplikacja.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.