Outlook4Gmail Outlook4Gmail 5.3.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outlook4Gmail to ciekawe rozszerzenie przeznaczone dla użytkowników klienta pocztowego Microsoft Outlook, którzy jednocześnie korzystają z usługi Gmail. Umożliwia ono wygodną synchronizację nie tyle wiadomości e-mail, co również listy kontaktów i zawartości kalendarza.

Narzędzie pozwala na obsługę jednego lub wielu kont pocztowych Gmail, umożliwiając także synchronizację i łączenie danych z wielu kalendarzy w jeden spójny zbiór. Zapewnia ono możliwość jednoczesnej wymiany danych w wielu kierunkach. Oferuje funkcje zarządzania folderami z pocztą, analizy i pomijania synchronizacji błędnych wpisów w książce adresowej, pomijania duplikujących się danych teleadresowych czy ustalania priorytetów dla kontaktów. W Outlook4Gmail nie zabrakło także harmonogramu zadań, pozwalającego sprawnie zarządzać terminami przeprowadzanych automatycznie synchronizacji danych.

Rozszerzenie Outlook4Gmail współpracuje z klientem pocztowym Outlook w wersji 2010 i nowszej. Integruje się ono z wspominaną aplikacją i dostępne jest z jej poziomu na odpowiedniej karcie w oknie programu. Jego obsługa, pomimo braku polskiej wersji językowej, nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Uwaga!

  • Wersja testowa Outlook4Gmail pozwala użytkownikowi zapoznać się z podstawową funkcjonalnością rozszerzenia. Porównanie dostępnych narzędzi w edycji udostępnionej bezpłatnie i pełnej znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Jednoczesna synchronizacja w obydwu kierunkach, tworzenie planów automatycznej synchronizacji, plik pomocy
Aplikacja płatna
ocena użytkownika
23.10.2015 15:37 • Recenzja do wersji 4.4.1

Ciekawy aplikacja dla użytkowników poczty Gmail i Outlook. Aplikacja oferuje synchronizacje kont, książek adresowych i kalendarzy. Plus za jednoczesną synchronizacje w obydwu kierunkach oraz tworzenie planów automatycznej synchronizacji. Aplikacja posiada prosty i nowoczesny wygląd. Interfejs jest intuicyjne. Dla aplikacji mamy przygotowany szczegółowy plik pomocy i konfiguracji. Niestety aplikacja jest płatna