r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OvuView

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet

OvuView to zaawansowana aplikacja dla kobiet, działająca w trzech trybach – może podawać przewidywane terminy menstruacji bez podawania dni płodnych, może posłużyć jako pomoc przy konserwatywnych metodach antykoncepcji, może też pomóc przy staraniu się o dziecko.

Galeria programu

OvuView działa w oparciu o metody objawowo-termiczne rozpoznawania fazy cyklu, takie jak metoda Rötzera, Billingsa, Kippleyów czy metoda angielska. W dzienniczku codziennym należy zapisywać informacje o temperaturze ciała, pozycji szyjki macicy oraz wygląd śluzu. W trybie antykoncepcyjnym lub starania się o dziecko na podstawie tych parametrów obliczony zostanie termin owulacji i „okienko” płodne. W sumie znajduje się tu implementacja 14 metod wyznaczania płodności o różnej skuteczności, biorących pod uwagę różne objawy.

W aplikacji znajdują się także porady edukacyjne, pomagające poznać ciało i reakcje. Wprowadzone dane można przeglądać na wykresach, można również dopisywać każdego dnia informacje o wielu dodatkowych objawach, jak bóle głowy, złe samopoczucie, apetyt czy podwyższone libido.

O wszystkich istotnych terminach aplikacja może powiadomić. Towarzyszą jej dwa widżety i możliwość zabezpieczenia informacji hasłem. Wykresy można wysyłać pocztą, na przykład do lekarza.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.