PANEK CarSharing PANEK CarSharing

Strona główna iOS Podróże i transport Wynajem samochodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

PANEK CarSharing to aplikacja, która umożliwia wygodny wynajem samochodu na minuty w większości największych miast w Polsce, m.in. Warszawie, Lublinie, Krakowie, Trójmieście czy Wrocławiu. Do dyspozycji użytkownika oddano różne modele i klasy pojazdów, także z automatycznymi skrzyniami biegów.

Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Po uruchomieniu wyświetla mapę, na której oznaczone zostały samochody możliwe do wynajęcia. Wybierając jeden z nich wyświetlane są szczegółowe informacje o pojeździe - lokalizacja auta, marka i model, naszą odległość od niego, ilość paliwa i zasięg do przejechania. PANEK CarSharing pozwala na rezerwację samochodu, którym jesteśmy zainteresowani i oferuje funkcje wyceny przejazdu. Nie zabrakło również opcji doprowadzenia użytkownika do samochodu przy użyciu nawigacji Google.

Aby móc skorzystać z wynajmu samochodu w PANEK CarSharing wymagane jest ukończone 18 lat, prawo jazdy kategorii B, karta płatnicza oraz telefon z włączonym modułem GPS. Niezbędna jest również rejestracja konta użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!