AndroidPodróże i transportWynajem samochodówPANEK CarSharing
PANEK CarSharing ikona

PANEK CarSharing1.37.12

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PANEK CarSharing to aplikacja, która umożliwia wygodny wynajem samochodu na minuty w większości największych miast w Polsce, m.in. Warszawie, Lublinie, Krakowie, Trójmieście czy Wrocławiu. Do dyspozycji użytkownika oddano różne modele i klasy pojazdów, także z automatycznymi skrzyniami biegów.

Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Po uruchomieniu wyświetla mapę, na której oznaczone zostały samochody możliwe do wynajęcia. Wybierając jeden z nich wyświetlane są szczegółowe informacje o pojeździe - lokalizacja auta, marka i model, naszą odległość od niego, ilość paliwa i zasięg do przejechania. PANEK CarSharing pozwala na rezerwację samochodu, którym jesteśmy zainteresowani i oferuje funkcje wyceny przejazdu. Nie zabrakło również opcji doprowadzenia użytkownika do samochodu przy użyciu nawigacji Google.

Aby móc skorzystać z wynajmu samochodu w PANEK CarSharing wymagane jest ukończone 18 lat, prawo jazdy kategorii B, karta płatnicza oraz telefon z włączonym modułem GPS. Niezbędna jest również rejestracja konta użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPANEK S.A.
Liczba pobrań343
Data aktualizacji8 cze 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PANEK CarSharing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)