PC Inspector File Recovery 4.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Recovery jest bezpłatnym programem do odzyskiwania skasowanych i uszkodzonych danych, który obsługuje systemy plików FAT 12/16/32 i NTFS.

Program automatycznie odnajduje napędy także wtedy, kiedy Boot Sektor lub FAT został skasowany lub uszkodzony (opcja ta nie działa w systemie plików NTFS), odtwarza pliki z ich oryginalnym czasem i datą powstania oraz rekonstruuje także takie pliki przy których brak odsyłacza z folderu, w którym się ten plik znajdował. Specjalna funkcja odtwarzania obsługuje następujące formaty plików: ARJ, AVI, BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF, HLP, HTML, HTM, JPG, LZH, MID, MOV, MP3, PDF, PNG, RTF, TAR, TIF, WAV, ZIP.

Uwaga!

1. Nie zalecamy programu początkującym użytkownikom!

2. Program nie obsługuje nośników CD-R/CD-RW/DVD oraz nie umożliwia naprawienia FAT lub tabeli partycji.

3. W żadnym wypadku nie można instalować programu na dysku, z którego zostały skasowane dane! W takim wypadku oprogramowanie musi być zainstalowane i uruchomione na drugim niezależnym napędzie dyskowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!