PC Tools Firewall Plus

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

PC Tools Firewall Plus to kolejny darmowy produkt firmy PC Tools przeznaczony do ochrony komputera przed niepożądanym dostępem z Internetu lub sieci lokalnej do naszego komputera.

Program dzięki monitorowaniu połączeń przychodzących i wychodzących umożliwia zatrzymanie takich aplikacji jak konie trojańskie, keyloggery, malware przed uzyskaniem dostępu do komputera użytkownika, wyciągnięciem prywatnych danych itp. PC Tools Firewall Plus został tak zaprojektowany, by bez problemu mogli z niego korzystać użytkownicy nie posiadający specjalistycznej wiedzy na temat blokowania aplikacji.

Kolejnym walorem aplikacji jest stosunkowo niewielkie wykorzystanie zasobów systemowych podczas pracy (około 6 MB) oraz możliwość definiowania własnych reguł filtrowania pakietów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki, prosty w obsłudze, wysoki poziom ochrony
Brak
ocena użytkownika
05.11.2015 20:18 • Recenzja do wersji 7.0.0.123

Wielofunkcyjna i łatwa w użyciu zapora sieciowa która nie wymaga praktycznie żadnej ingerencji ze strony użytkownika.
Aplikacja na bieżąco monitoruje otwarte połączenia sieciowe w razie zagrożenia blokuje podejrzane procesy.

Darmowa,łatwa w życiu,zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa,małe zużycie zasobów,wielofunkcyjna,przyjazny i prosty interfejs
Brak.
ocena użytkownika
26.08.2015 18:06 • Recenzja do wersji 7.0.0.123

Z tej potężnej zapory mogą korzystać również mało zaawansowani userzy.Monitoruje zarówno aplikacje połączone z siecią jak i ruch sieciowy(połączenia przychodzące i wychodzące).Użytkownik ma możliwość konfiguracji zapory i jej personalizacji.Firewal chroni przed szkodnikami całkowicie system,podzespoły i wszystkie dane.Testowałem zaporę na Xp jak i Windows 7.Konkludując: z darmowych zapór jest zdecydowanie najlepsza. Ochrona przed atakami hakerów jest znakomita.