PCMark for Android Benchmark PCMark for Android Benchmark 2.0.3716

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

PCMark for Android Benchmark to mobilne wydanie popularnego benchmarka. Za jego pomocą możemy zmierzyć wydajność naszego urządzenia z systemem Android.

Aby móc wykonać wszystkie testy niezbędne będzie pobranie dodatkowego materiału, który zajmuje około 450 MB. Za pomocą PCMark for Android Benchmark zbadamy wydajność i jak baterię w naszym urządzeniu. Wyniki możemy porównać z innymi, najpopularniejszymi telefonami i tabletami.

PCMark for Android Benchmark to także bardzo dokładne informacje o naszym urządzeniu. Podzielono je na kilka kategorii. Dobrze prezentuje się także interfejs. Jest prosty w obsłudze i nie przeładowany treścią niezależnie od tego czy korzystamy z wersji dla telefonów czy też tabletów. Wyniki testów jak i porównań nie powinny sprawiać problemów z interpretacją.

Ustawienia w aplikacji sprowadzono do niezbędnego minimum. PCMark for Android Benchmark to dobre i darmowe narzędzie do testowania naszego telefonu, a przy okazji proste narzędzie do sprawdzenia jego specyfikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!