PCMark for Android Benchmark 2.0.3716

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

PCMark for Android Benchmark to mobilne wydanie popularnego benchmarka. Za jego pomocą możemy zmierzyć wydajność naszego urządzenia z systemem Android.

Aby móc wykonać wszystkie testy niezbędne będzie pobranie dodatkowego materiału, który zajmuje około 450 MB. Za pomocą PCMark for Android Benchmark zbadamy wydajność i jak baterię w naszym urządzeniu. Wyniki możemy porównać z innymi, najpopularniejszymi telefonami i tabletami.

PCMark for Android Benchmark to także bardzo dokładne informacje o naszym urządzeniu. Podzielono je na kilka kategorii. Dobrze prezentuje się także interfejs. Jest prosty w obsłudze i nie przeładowany treścią niezależnie od tego czy korzystamy z wersji dla telefonów czy też tabletów. Wyniki testów jak i porównań nie powinny sprawiać problemów z interpretacją.

Ustawienia w aplikacji sprowadzono do niezbędnego minimum. PCMark for Android Benchmark to dobre i darmowe narzędzie do testowania naszego telefonu, a przy okazji proste narzędzie do sprawdzenia jego specyfikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza