PDF Editor PDF Editor 5.5

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Editor to edytor dokumentów PDF, który pełni ciekawą alternatywę dla m.in. popularnego Adobe Acrobata.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje niemal identyczne możliwości co wiele droższe odpowiedniki. Dzięki niej możliwe staje się skuteczne i co istotne, bardzo wygodne manipulowanie treścią wcześniej utworzonych PDF-ów. Oferowane funkcje i narzędzia pozwalają na dowolne modyfikowanie zawartości tekstu, zmienianie czcionek, ich rozmiaru czy manipulowanie elementami graficznymi oraz dodawanie komentarzy.

PDF Editor dysponuje możliwością konwersji obiektów tekstowych do wektorowych, dodawanie/usuwanie/dzielenie/łączenie stron, a także zmiana ich kolejności, eksportu stron do plików PNG, wklejania tekstu bezpośrednio z dowolnego programu, dodawania znaków wodnych i numerów stron, ustawiania poziomu kompresji dla elementów graficznych itd.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!