PES CLUB MANAGER PES CLUB MANAGER 4.2.2

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

PES CLUB MANAGER to gra dla fanów cyklu Pro Evolution Soccer, w której wcielasz się w trenera swojej drużyny i musisz zrobić wszystko, by wygrywać kolejne mecze, a co za tym idzie – najważniejsze trofea.

Prawie jak Football Manager

W trakcie rozgrywania spotkań nie mamy bezpośredniej kontroli nad piłkarzami. Do naszych zadań należy ustalanie wyjściowego składu, opracowywanie taktyki i wydawanie poleceń swoim zawodnikom podczas meczu (np. przesunięcie wszystkich swoich podopiecznych z defensywny do ataku). Wraz z postępami w zabawie możemy rekrutować także nowych graczy, a innych sprzedawać, by docelowo stworzyć zespół marzeń.

Licencje, licencje…

PES CLUB MANAGER zawiera ponad 5000 licencjonowanych piłkarzy, a więc podczas rozgrywko do naszej drużyny mogą dołączyć zawodnicy, których znamy z prawdziwych boisk. Oprócz nich w bazie znalazło się miejsce dla ikonicznych graczy, takich jak np. Beckham, Zico czy Ronaldinho.

Jak to wygląda!

Warto dodać, że oprawa wizualna PES CLUB MANAGER bazuje na technologii wykorzystanej w mobilnej wersji PES 2019. W efekcie grafika niemal trzyma poziom tej, którą mogliśmy podziwiać na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. „Niemal”, bowiem została ona odpowiednio uproszczona ze względu na niższe parametry smartfonów i tabletów.

Free-to-play

PES CLUB Manager to gra darmowa. Nie musimy więc za nią nic płacić, ale istnieje opcja kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Dzięki temu szybciej na przykład zdobędziemy lepszych graczy, a co za tym idzie, wygramy kolejne mecze.

Najważniejsze cechy:

  • strategiczna gra piłkarska dla miłośników Football Managera
  • obszerna baza danych z ponad 5000 piłkarzami z Europy i Ameryki Południowej
  • rozbudowana mechanika rozgrywki
  • świetna oprawa graficzna
  • za darmo, ale z mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!