r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PETA rozpoczyna rewolucję Pokémonów

Strona główna Aktualności

Organizacja People for the Ethical Treatment of Animals, powszechniej znana po prostu jako PETA, od lat walczy z okrucieństwem wobec zwierząt i to na wiele niekonwencjonalnych sposobów. Od dawna we własnych produkcjach przeglądarkowych, z których spora część to „podróbki” popularnych gier, stara się naświetlić powszechny problem braku poszanowania praw wszelkich stworzeń. W końcu dostało się największemu złu — czyli Pokémonom.

W internetowej parodii gier Pokémon Black oraz White 2 uwielbiany przez miliony dzieci Pikachu i jego towarzysze występują przeciw swym niegodziwym trenerom, którzy nie wyprowadzali ich na spacery, przetrzymywali w niewielkich kulach, a do tego bili, upokarzali, a także zmuszali do przemocy wobec innych. Tak jak prawdziwe zwierzęta, Pokémony są traktowane jak przedmioty bez uczuć i używane dla ludzkiej rozrywki czy w eksperymentach. Upychane w pokékulach mają warunki podobne do słoni cyrkowych przewożonych w kontenerach, wypuszczanych tylko po to, aby wykonywały nienaturalne dla nich, a często bolesne sztuczki, które wpajano im za pomocą ostro zakończonych poganiaczy oraz elektrycznych wideł — alarmuje PETA.

Zamiast łapać wszystkie, organizacja chce wszystkie stworzenia uczynić wolnymi. Dzieci nie powinny według niej być uczone od maleńkości postawy „użytkowej” wobec zwierząt. To trwa od 1996 roku i musi się kiedyś skończyć!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.