PIXresizer PIXresizer 2.0.8

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PIXresizer to poręczne narzędzie do zmiany rozmiarów zdjęć, a także ich konwertowania pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Aplikacja doskonale radzi sobie z pojedynczymi plikami, jak również ich całymi zbiorami mogącymi zawierać setki pozycji. W obu przypadkach PIXresizer umożliwia procentową zmianę rozmiarów fotografii (od 25 do 100%), wyświetlając od razu rozmiar w pikselach wyjściowego pliku. Użytkownik posiada oczywiście również możliwość ręcznego definiowania finalnego rozmiaru. Narzędzie pozwala zapisywać poddane edycji zdjęcia w oryginalnym formacie, jak również konwertować do BMP, GIF, JPEG, PNG oraz TIFF, zachowując pierwotne dane EXIF.

PIXresizer kierowany jest do fotografów, grafików, webmasterów oraz każdej osoby, która chciałaby szybko i wygodnie zmienić rozmiar swoich zdjęć. Narzędzie obsługuje na wejściu pliki graficzne w formatach BMP, GIF, JPEG, PNG, TIF oraz TIFF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!