PUBG Mobile PUBG Mobile 1.1.0

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

PUBG to mobilna wersja PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Oryginalny tryb Battle Royale, w którym na jednej mapie walczy 100 graczy, jest dostępny na urządzeniach mobilnych zupełnie za darmo.

100 graczy zostaje zrzuconych na wyspę 8 na 8 km bez żadnego wyposażenia ani ubrań. Broń i odzież ochronną muszą znaleźć sami, mogą też prowadzić pojazdy, gromadzić zaopatrzenie i korzystać z nierówności terenu i budynków, by znaleźć chronienie. Ponadto gracze muszą pozostać z kurczącej się strefie walki. Zwycięzca bierze wszystko, a zwycięży ten, kto przeżyje najdłużej. Na uwagę zasługuje też realistyczny arsenał i wzorowane na prawdziwych pojazdy terenowe i wojskowe – motocykle, ciężarówki, a nawet łódki.

Grać można w kilku trybach, indywidualnie lub w drużynie ze znajomymi. Po śmierci wciąż można pozostać w grze i obserwować innych graczy z czołówki.

Gra korzysta z silnika Unreal Engine, który zapewnia wysoką jakość grafiki na mocniejszych urządzeniach, a na słabszych płynna rozgrywkę z obniżoną jakością modeli. Dźwięk także stoi na wysoki poziomie dzięki efektom 3D i 7.1.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!