PackPoint Packing for Sheraton PackPoint Packing for Sheraton

Strona główna iOS Podróże i transport Inne programy do podróżowania
Pobierz program
lub zeskanuj:

PackPoint Packing for Sheraton to darmowa aplikacja, sponsorowana przez sieć hoteli, która pomoże spakować bagaż na długi wyjazd. Należy podać płeć, oznaczyć wyjazd służbowy lub wakacyjny, aktywności, miejsce docelowe, liczbę dni, a aplikacja sama sprawdzi prognozę pogody i podpowie, co trzeba spakować.

Na podstawie podanych danych aplikacja automatycznie generuje podzieloną na kategorię listę rzeczy do spakowania. Spośród aktywności można wybrać pływanie, wycieczki rowerowe, elegancką kolację, sporty zimowe, siłownię, spotkanie biznesowe i tak dalej. W aplikacji znajdują się szablony rzeczy dla każdej z aktywności (głównie odzieży), które w płatnej wersji można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, na przykład dodając soczewki kontaktowe czy ulubione kapcie. Można też ustawić, czy na miejscu będzie dostęp do pralki i czy dopuszczalne jest noszenie niektórych rzeczy kilka razy.

Automat sprawdzi prognozę pogody i podpowie, czy lepiej wziąć odzież letnią, zimową, przeciwdeszczową. Po wygenerowaniu listy PackPoint pozwala ją zapisać, udostępnić, a w wersji płatnej także wysłać do Evernote i synchronizować z kontem Tripit.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!