Pages 3.3.1

Strona główna iOS Biuro i firma Edytory tekstu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pages to mobilna wersja edytora tekstu od firmy Apple, wchodzi w skład pakietu iWork. Za jej pomocą w prosty sposób stworzymy nowe dokumenty tekstowe jak i poddamy edycji już posiadane.

Tworząc nowy dokument możemy zdecydować się na czystą stronę bądź też wykorzystać jeden z gotowych szablonów. Tym co odróżnia Pages na tle innych edytorów tekstu jest konstrukcja menu. Rodzaj dostępnych narzędzi dopasowuje się w nim do zaznaczonych elementów, a całość została przeniesiona ze środka na prawy górny róg okna.

Jak na mobilny pakiet Pages oferuje spory zakres możliwości odnośnie tworzenia tekstu i dodawania do niego różnych elementów. Edytor radzi sobie także z dokumentami zapisanymi w formacie programu Word. Dzięki chmurze iCloud możemy w prosty sposób synchronizować dokumenty z Pages dla OS X i wersji www, bądź też pracować nad dokumentem w kilka osób.

Niestety domyślny format zapisu aplikacji będzie obsługiwany tylko przez inne programy od firmy Apple. Dodatkowo Pages jest rozpowszechniany w dość nietypowy sposób. Normalna cena aplikacji to 9,99 euro, ale posiadacze nowych urządzeń z systemem iOS mogą go pobrać za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Już można pobrać trzecią betę OS X 10.11.2 i nowe programy z pakietu iWork

8
12.11.2015  •  Michał Sokołowski

Firma Apple zaktualizowała swoje programy biurowe oraz udostępniła trzecią wersję beta systemu OS X 10.11.2 El Capitan. System trafił w ręce publicznych testerów dzień po tym, jak dostęp do niego otrzymali deweloperzy. Zmiany, jakie wnosi, to głównie poprawki wydajności. Apple prosi testerów o zwrócenie szczególnej uwagi na działanie Kalendarza, Maila, Notatek, aplikacji Zdjęcia, wyszukiwarki Spotlight oraz Wi-Fi. Ostatnio aktualizacje wersji beta są udostępniane raz w tygodniu i zazwyczaj wnoszą kolejne poprawki tych samych funkcji i aplikacji. Użytkownicy zarejestrowani w programie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi