Painnt 1.1.1

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Painnt to program do nakładania na zdjęcia malarskich efektów, które można w szerokim zakresie konfigurować suwakami. Samych nakładek jest tu zaś ponad 200, a baza jest stale rozszerzana.

Do aplikacji wystarczy wgrać dowolne zdjęcie, a następnie nałożyć na nie filtr, uprzednio wybrawszy go z listy dostępnych propozycji. Te można sortować według kategorii lub daty dodania filtra do bazy. Nakładki są przeróżne i w połączeniu z późniejszą konfiguracją, liczyć można na niepowtarzalne efekty.

Dla ułatwienia obsługi, aplikacja pozwala zapamiętywać ulubione nakładki, by później szybciej do nich dotrzeć. Ustawienia pozwalają natomiast między innymi na zarządzanie pamięcią podręczną programu. W darmowej wersji Painnt pozwala zapisywać obrazy z maksymalną rozdzielczością HD i nałożonym logo w dolnym rogu fotografii.

Uwaga!

Tłumaczenie interfejsu jest niepełne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Painnt: setki filtrów w stylu Prismy, z dużo lepszą konfiguracją

10
06.03.2017  •  Oskar Ziomek

Artystyczne filtry do zdjęć, których zadaniem jest zamienić fotografie w malowidła, to temat budzący skrajne emocje. Zdaniem jednych tego typu zabiegi tylko psują efekt końcowy, zaś inni uważają, że nawet tak zaawansowana edycja jest niezbędnym elementem do uzyskiwania wrażenia, jakie chciał wywrzeć autor zdjęcia. Najszerzej znana jest tutaj oczywiście Prisma, ale na rynku nie brakuje alternatyw. Dzisiaj sprawdzimy jakie możliwości kryje w sobie Painnt – aplikacja uniwersalna dla użytkowników Windowsa 10. Pierwsze, co rzuca się w oczy już na początku, to liczba dostępnych filtrów. Na chwilę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi