r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Painter X za 99 zł przy zakupie tabletu Wacom

Strona główna Aktualności

Firma KSK Dystrybucja, dystrybutor m.in. tabletów Wacom, ogłosiła nową promocję skierowaną do wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się malowaniem przy pomocy komputera.

Przy zakupie profesjonalnych tabletów z serii Intuos3 oraz Cintiq można jednocześnie nabyć pełną wersję programu Corel Painter X za 99 zł z VAT.

Przypomnijmy, że Corel Painter X nie jest typowym programem do tworzenia i edycji grafiki rastrowej ale jednym z nielicznych narzędzi malarskich przeznaczony do ręcznego tworzenia grafiki przy pomocy komputera (i najlepiej właśnie tabletu). Program oferuje zestawy cyfrowych pędzli, materiałów malarskich i tekstur wiernie oddających wygląd i zachowanie ich tradycyjnych odpowiedników. Najnowsza wersja programu Corel Painter została wzbogacona m.in. o system malowania RealBristle, który jeszcze realistyczniej niż dotychczas odwzorowuje tradycyjne narzędzia malarskie, dostępne są ponadto nowe narzędzia kompozycyjne czy efekty pozwalające na łatwe dopasowanie palety. Udoskonalono także zarządzanie kolorami i pracę na warstwach.

Cena detaliczna najnowszego Paintera waha się w granicach 1300 - 1350 zł brutto. Najtańszy tablet A6 Wide z profesjonalnej serii Intuos3 to wydatek 879 zł brutto. Za komplet - tablet z Painterem - zapłacimy więc znacznie mniej niż za sam program.

Promocja rozpocznie się 12 maja. Więcej informacji na temat warunków promocji znaleźć można na stronie www.tabletywacom.pl.

Wersję testową Paintera X pobrać można w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Programy do malowania

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.