Za 99 groszy możesz mieć Spotify Premium na 3 miesiące

Za 99 groszy możesz mieć Spotify Premium na 3 miesiące

Za 99 groszy możesz mieć Spotify Premium na 3 miesiące
19.05.2017 12:31, aktualizacja: 21.05.2017 13:50

Spotify znów kusi niskimi cenami. Do 27 czerwca można zgarnąć abonament Spotify Premium na 3 miesiące za jedyne 99 groszy.

Z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które na swoich kontach nie korzystały wcześniej z abonamentu Premium. Po 3 miesiącach korzystania ze Spotify można będzie zostać przy usłudze, płacąc za nią 19,90 zł.

Spotify Premium pozwala na słuchanie muzyki bez reklam, a także wybieranie konkretnych utworów i nieograniczoną liczbę pominięć w stacjach radiowych, czego nie oferują konta darmowe. Co więcej mając konto Premium można pobierać wybrane utwory na swoje urządzenia i słuchać offline.

Spotify daje obecnie dostęp do ponad 30 milionów utworów z różnych gatunków. Ogromną zaletą usługi jest świetny system generowania list odtwarzania na podstawie słuchanych wcześniej utworów i obserwowanych artystów. Zainteresowani mogą obserwować też, czego słuchają znajomi z Facebooka. Usługa ma już 50 milionów płacących subskrybentów i zamierza podwoić tę liczbę do 2020 roku, co ma szansę się udać.

Obraz

Na Spotify znajdziemy oczywiście okolicznościowe listy odtwarzania, w tym honorującą zmarłego wczoraj Chrisa Cornella (wokalista Soundgarden i Audioslave).

W naszej bazie programów znajdziecie aplikacje Spotify dla Windowsa, macOS-a, Androida i iOS-a. Muzyki ze Spotify można też słuchać w przeglądarce i w programie dla Linuksa.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)