Panorama Maker Panorama Maker 6.0.0.94

Strona główna Windows Grafika Tworzenie panoram
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Panorama Maker to potężna i zarazem łatwa w obsłudze aplikacja do tworzenia wysokiej jakości panoram horyzontalnych, pionowych i sferycznych. Program oferuje również wygodne przeglądanie i eksportowanie zapierających dech w piersiach krajobrazów, a także może posłużyć jako menadżer do zarządzania wszystkimi zdjęciami znajdującymi się na dysku twardym.

Przy użyciu tego oprogramowania możemy dzielić zdjęcia na poszczególne części, albo łączyć je w jedną całość. Tworzenie panoramy jest banalnie proste. Wystarczy dodać do programu wybrane zdjęcia i wybrać odpowiedni rodzaj obrazu, a po chwili uzyskamy końcowy efekt naszej pracy. Panorama Maker obsługuje wszystkie popularne formaty plików graficznych, takich jak: JPEG, TIF, RAW, BMP czy DNG.

W jego zasobach znajdziemy też funkcje do konwertowania dowolnego obrazu 2D na 3D oraz wygodny ekran do podglądu zdjęć trójwymiarowych. Na szczególną uwagę zasługują dołączone narzędzia, które automatycznie dostosowują efekt koloru, jasności i oświetlenia na utworzonej panoramie, a także dopasowują odpowiedni ich rozmiar podczas wydruku.

Program pozwala również na tworzenie panoramy z pliku wideo. W tym wypadku aplikacja automatycznie dzieli film na poszczególne klatki, z których generujemy odpowiedni obraz w 2D lub 3D. Panorama Maker obsługuje technologię ATI Eyefinity, umożliwiającą wyświetlanie panoramy na wielu monitorach, a także wspiera następujące formaty wideo: MPG, AVI, MPEG, MOV, MP4, M2TS i MTS.

Uwaga!

Program Panorama Maker dostępny jest wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!