r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Paragon - Twoje Gwarancje 1.4

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

Paragon - Twoje Gwarancje to aplikacja na urządzenia z Androidem, służąca do przechowywania zdjęć paragonów.

Program jest wyposażony w bardzo skromną liczbę opcji. Za jego pomocą jedynie zrobimy zdjęcie paragonu i dodamy do niego informacyjną adnotację, z jakiego sklepu pochodzi i jak długa gwarancja nam przysługuje. Zaletą aplikacji jest jej wygląd, mocno nawiązujący do google'owego języka Material Design. Warto też dodać, że program Paragon - Twoje Gwarancje to dzieło polskiego programisty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
03.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.