Pazera Free MP4 to AVI Converter 1.16

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pazera Free MP4 to AVI Converter to jeden z najpopularniejszych programów autorstwa Jacka Pazery, służący do konwersji plików wideo MP4, M4V i MP4V do formatu AVI lub MPG (MPEG-1/2).

Format MP4 to format, do którego bardzo często zapisywane są klipy z serwisów typu YouTube podczas ich pobierania na dysk komputera. Wykorzystywany on jest również przez dużą liczbę smartfonów podczas rejestrowania materiałów wideo, a także obsługuje go większość przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Pomimo, iż jest on niezwykle popularny to m.in. jego obróbka na komputerze może użytkownikowi przysporzyć wielu problemów, głównie wynikających z faktu braku wsparcia dla tego formatu ze strony oprogramowania do edycji wideo. Ich rozwiązaniem jest konwersja do bardziej popularnych i szerzej wykorzystywanych formatów.

Pazera Free MP4 to AVI to proste narzędzie, charakteryzujące się intuicyjnym interfejsem graficznym, dostępnym w polskiej wersji językowej. Umożliwia on konwertowanie wielu plików wideo jednocześnie z wykorzystaniem tych samych ustawień. Wśród nich znajdziemy m.in. możliwość konfiguracji kodeku audio\wideo, doboru wartości bitrate, częstotliwości próbkowania, ilość klatek na sekundę, opcje konwertowania dwukanałowego itp. Program potrafi przeprowadzać operacja konwersji bez kopiowania strumienia wideo. Co istotne, daje on możliwość zapisu zadeklarowanych do konwersji ustawień, a także ich wykorzystania w późniejszym czasie.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!