PearlMountain Image Resizer 1.1.4

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PearlMountain Image Resizer Free to darmowe narzędzie do konwertowania, zmiany rozmiaru czy też nazwy plików graficznych.

Dzięki temu programowi nie będziemy musieli ręcznie wykonywać wyżej wymienionych operacji na pojedynczych obrazach, ale zaoszczędzimy czas, gdyż PearlMountain Image Resizer Free może działać w trybie wsadowym i podda edycji nawet setkę wskazanych przez nas fotografii czy innych plików. Obsługiwane formaty to przede wszystkim JPEG, BMP, TIFF, PGN, PSD, GIF, TGA oraz RAW.

Co ważne, PearlMountain Image Resizer Free nie wymaga żadnej wiedzy po stronie użytkownika. Nawet jeśli nie do końca wiemy, jaki format wyjściowy pliku jest nam potrzebny, możemy skorzystać z dostępnych szablonów. Pozwolą one przeprowadzić konwersję grafiki do pliku, który bez problemu uruchomimy na wskazanym urządzeniu (np. smartfonie z Androidem czy też konsoli PlayStation Portable).

PearlMountain Image Resizer Free okazuje się szczególnie przydatny wśród fotografów (zarówno amatorów, jak i profesjonalistów), którzy po sesji zdjęciowej muszą na przykład zmienić format poszczególnych obrazów na życzenie klienta. Takie pliki można bez problemu umieścić na pendrivie, wysłać e-mailem, udostępnić na Facebooku czy wydrukować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!