PencilSheep PencilSheep 0.100.04 Beta

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PencilSheep to bardzo rozbudowany, a jednocześnie zupełnie darmowy edytor plików graficznych, który w przeciwieństwie do innych tego typu narzędzi całkowicie wykorzystuje GPU w trakcie pracy.

Opisywany program zawiera wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do edytowania zdjęć, obrazów czy też jakichkolwiek innych plików graficznych. PencilSheep oferuje możliwość pracy na warstwach, stosowania filtrów, korzystania z pędzla (np. w celu usunięcia niedoskonałości), a także pozwala na wielokrotne używanie funkcji "cofnij" i "powtórz", dzięki którym możemy testować rozmaite efekty graficzne wprowadzone na plikach.

PencilSheep zaprojektowano od podstaw pod kątem całkowitego wykorzystania procesora graficznego w trakcie edytowania obrazów i wprowadzania rozmaitych poprawek lub zmian. Stanowi to przeciwieństwo innych narzędzi graficznych, które albo jedynie częściowo, albo wcale nie robią użytku z GPU. Dzięki tej funkcji wykonywanie rozmaitych operacji przebiega szybciej niż w innych edytorach.

Wielu zaawansowanych użytkowników, poszukujących alternatywy dla komercyjnych programów graficznych, z pewnością ucieszy fakt, że PencilSheep obsługuje tablety graficzne, dające znacznie większe pole manewru podczas edycji zdjęć niż zwykła mysz komputerowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!