Perfect Portrait Perfect Portrait 9.5.0.1640

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Perfect Portrait to prosty w obsłudze edytor graficzny przeznaczony do edycji i retuszu portretów. Dzięki niemu nawet największy amator fotografii usunie wszelakie niedoskonałości wykonanych przez siebie zdjęć.

Aplikacja bazuje na zaawansowanym mechanizmie detekcji twarzy i poszczególnych jej elementów. Po załadowaniu pliku graficznego potrafi on samoczynnie wskazać obszary, na których znajdują się oczy oraz usta osoby na zdjęciu. Rozwiązanie to działa na zadowalającym poziomie, jednak w niektórych przypadkach wymagana może być korekta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów retuszu. Ma ono na celu uproszczenie operacji takich jak m.in. usuwanie efektu czerwonych oczu, rozjaśniania oczu i wybielanie zębów.

W edytorze nie zabrakło także wielu innych narzędzi do obróbki pozostałych obszarów zdjęć portretowych. Wspominając o nich nie sposób pominąć opcje usuwania z twarzy wszelakich niedoskonałości (trądziku, zmarszczek itp.) oraz zarządzania kolorytem skóry. W ręce użytkownika trafiają funkcje wyostrzania istotnych obszarów zdjęcia, jak również korekty kolorów. Wszystkie wprowadzane zmiany podglądane mogą być w czasie rzeczywistym. Możliwe jest również porównywanie fotografii przed i po obróbce.

Perfect Portrait obsługuje zdjęcia zapisane w najpopularniejszych formatach - w tym w plikach RAW tworzonych przez nowoczesne aparaty. Program pozwala na pracę na oryginalnych fotografiach, jak również ich kopiach tworzonych po wczytaniu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Poddane obróbce zdjęcia portretowe zapisane mogą być jedynie w postaci pliku PSD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!