r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pettson's Inventions

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Gracze starsi stażem zapewne pamiętają niezwykle miodną serię The Incredible Machine. Zabawa polegająca natworzeniu skomplikowanych mechanizmów potrafiła wciągnąć na długo. Jeżeli tęsknicie do tego tytułu sprawdźcie Pettson's Inventions.

Choć gra jest skierowana do nieco młodszych użytkowników, także starsi gracze znajdą w niej coś dla siebie. Zasady zabawy są proste. Z dostępnych elementów musimy skonstruować mechanizm, który pozwoli wykonać konkretny cel. Jaki? Dowiemy się na początku każdej planszy z krótkiej animacji.

Po prawidłowym rozlokowaniu elementów, obserwujemy efekt naszej pracy. Wszystkie wstawki jak i sama grafika prezentują bakowy charakter. Nasze konstrukcje nie się oderwanymi od rzeczywistości obiektami, zazwyczaj pomagamy osiągnąć realne cele, coś zerwać, złapać, naprawić. Największym minusem gry jest mała ilość poziomów. Zabawa wciąga, ale niestety kończy się zbyt szybko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.05.2015 19:02

gra kosztuje 12 pln w gplay

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.