r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Phosphor Games Studio ujawnia MMO Nether

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zespołowi Phosphor Games Studio nie udało się uzbierać na grę o postaciach z super mocami, więc próbuje coś zdziałać w popularnym nurcie MMO, oferując zabawę z mutantami. Zapowiedziano projekt Nether, w którym po zrujnowanym świecie pełnym różnorakich potworów biegać będzie na serwerze równocześnie do 64 uzbrojonych po zęby osób. W świecie po wielkim kataklizmie przetrwają tylko najbardziej zręczni i zdolni, zmuszeni poszukiwać zapasów oraz uważać na swoich ewentualnych sojuszników.

Dzieło wyróżniać ma się nie tylko niesamowitym klimatem, lecz również nastawieniem na badanie świata w pionie — środków do przetrwania poszukamy głównie w zrujnowanych, wielokondygnacyjnych budynkach. Nie oznacza to niemniej oczywiście, że wszerz będzie ciasno, bo docelowa liczba graczy musi przecież mieć gdzie się podziać. Twórcy liczą na organizowanie się ocalałych w grupy, które powalczą o dominację na danym terenie albo wspólnymi siłami będą odpierać kolejne fale poczwar, dysponujących umiejętnością teleportacji. Można się zapisywać do wczesnych testów. Premiera jesienią. Po debiucie ogromny wpływ na dalszy rozwój dzieła mają mieć fani.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.