Photo Slideshow Maker Free Photo Slideshow Maker Free 5.57

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Slideshow Maker Free to podstawowa, a przy tym bezpłatna wersja narzędzia do tworzenia pokazów slajdów ze zbioru zdjęć w technologii Flash. Charakteryzuje się ono wygodą i prostotą obsługi.

Program tuż po uruchomieniu oferuje użytkownikowi kreator projektu, za pośrednictwem którego sprawnie dodamy do pokazu slajdów wybrane fotografie, wskażemy motyw graficzny, ścieżkę dźwiękową i wygenerujemy wyjściowy plik z prezentacją. Możliwe jest także ręczne tworzenie poszczególnych slajdów, wybieranie efektów przejść, podstawowa obróbka grafiki, nakładanie na obraz napisów itp. Photo Slideshow Maker Free pozwala również wzbogacać projekt o cliparty, przycinać fotografię do wybranych rozmiarów, a także stosować na niej efekty graficzne poprawiające jej jakość.

Gotowe pokazy slajdów zapisane mogą być do postaci pliku SWF/HTML. Program daje również możliwość nagrania prezentacji na płytę CD/DVD, a także upload projektu do Go2Album i udostępnianie go na serwisach społecznościowych, za pośrednictwem poczty e-mail itp.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna Photo Slideshow Maker Free dodaje do prezentacji dodatkowy slajd z informacją o programie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!