reklama

Photo Slideshow Maker Free 5.57

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Slideshow Maker Free to podstawowa, a przy tym bezpłatna wersja narzędzia do tworzenia pokazów slajdów ze zbioru zdjęć w technologii Flash. Charakteryzuje się ono wygodą i prostotą obsługi.

Program tuż po uruchomieniu oferuje użytkownikowi kreator projektu, za pośrednictwem którego sprawnie dodamy do pokazu slajdów wybrane fotografie, wskażemy motyw graficzny, ścieżkę dźwiękową i wygenerujemy wyjściowy plik z prezentacją. Możliwe jest także ręczne tworzenie poszczególnych slajdów, wybieranie efektów przejść, podstawowa obróbka grafiki, nakładanie na obraz napisów itp. Photo Slideshow Maker Free pozwala również wzbogacać projekt o cliparty, przycinać fotografię do wybranych rozmiarów, a także stosować na niej efekty graficzne poprawiające jej jakość.

Gotowe pokazy slajdów zapisane mogą być do postaci pliku SWF/HTML. Program daje również możliwość nagrania prezentacji na płytę CD/DVD, a także upload projektu do Go2Album i udostępnianie go na serwisach społecznościowych, za pośrednictwem poczty e-mail itp.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna Photo Slideshow Maker Free dodaje do prezentacji dodatkowy slajd z informacją o programie.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 18.10.2014 20:46

Pobrałem ten niby darmowy programik , zacząłem robić i ... ani nie można zmienić koloru czcionki ani dodać muzykę z dysku. Więc jak to jest ? Jedyne co mogłem zrobić to , dosłownie : dodawać zdjęcia , zrobić napis , dodać efekty przejść i niestety odinstalować ten program. Tyle jest on wart

memnon   8 #1 20.04.2013 19:23

Wersja pro za darmo http://www.giveawayoftheday.com/photo-slideshow-maker-professional/ . Jeszcze ponad 13 godzin promocji .

reklama