Photo Stamp Remover Photo Stamp Remover 12.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Stamp Remover to niewielka aplikacja graficzna kierowana do amatorów fotografii cyfrowej, która pozwala przeprowadzać korektę zdjęć, polegającą na usuwaniu z nich niepożądanych obiektów.

Program ten z powodzeniem wykorzystywany może być do usuwania ze zdjęć takich elementów jak znaki wodne, zapisane przez aparaty informacje o dacie i czasie wykonania oraz innych, zajmujących większą powierzchnie fotografii obiektów – np. ludzi, samochodów, drzew itp. Proces modyfikacji jest w pełni automatyczny i opiera się o inteligentne mechanizmy wypełniania wskazanego obszaru przez tekstury generowane na podstawie otaczających go pikseli.

Obsługa Photo Stamp Remover ogranicza się jedynie do oznaczenia przez użytkownika obiektu, który ma być usunięty. Oferowane są 2 tryby korekty – szybki oraz dokładny, dający lepsze efekty wyjściowe. Narzędzie wspiera tryb wsadowy, umożliwiający wygodną pracę z całymi zbiorami zdjęć, obsługując przy tym następujące formaty graficzne: JPEG, JPG, BMP, GIF, PNG, ICO, TIF, TGA, PSD, PCX oraz WMF.

Uwaga!

  1. Program w wersji testowej (30-dniowej) nakłada na wyjściowe zdjęcie znak wodny, informujący o tym, iż korzystamy z niezarejestrowanej edycji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze interfejs, szybkość działania
wersja testowa
ocena użytkownika
11.04.2016 14:27 • Recenzja do wersji 8.1

Dobry i lekki program do drobnych korekt graficznych. Świetnie sobie radzi z usuwaniem małych obiektów czy znaków wodnych. Program jest lekki, szybki w działaniu i prosty w obsłudze, niestety płatny. Samo usuwanie obiektów ogranicza się do kilku kliknięć myszką i jest możliwe w kilku metodach (podstawowa, szybka i bardziej zaawansowana). Program nie sprawia problemów w obsłudze i jest odpowiedni nawet dla mało doświadczonych użytkowników komputera.