PhotoArtista Oil PhotoArtista Oil 2.53

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoArtista Oil to genialna w swojej prostocie i bardzo skuteczna aplikacja graficzna do konwertowania fotografii w obrazy olejne. Dzięki zastosowaniu dopracowanych algorytmów pozwala na przetworzenie niemal każdego zdjęcia w profesjonalne dzieła sztuki.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i kierowany jest do użytkowników, którzy przy minimalnym wysiłku, bez posiadania specjalistycznej wiedzy w dziedzinie grafiki i za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką chcieliby tworzyć wysokiej jakości obrazy olejne na podstawie wybranych zdjęć. Główne okno PhotoArtista Oil poza podglądem (w czasie rzeczywistym) efektów naszej pracy zawiera zestaw aż 25 stylów szkicu, wśród których znajdziemy takie, które z powodzeniem przeobrażą w obrazy nasze zdjęcia krajobrazów, samochodów, zwierząt czy też portrety. Narzędzie oczywiście daje możliwość manipulowania poszczególnymi atrybutami każdego ze stylów, jak również pozwala tworzyć własne profile z konfiguracjami.

Wśród wielu zalet tego programu wspomnieć należy również o jego cenie, która obecnie wynosi jedynie 9,99 USD. PhotoArtista Oil dostępny jest w wersji dla systemu Windows i Mac OS, a także na urządzenia iPhone oraz iPad.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!