PhotoArtista Sketch PhotoArtista Sketch 2.02

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoArtista Sketch to genialna w swojej prostocie i bardzo skuteczna aplikacja graficzna do konwertowania fotografii w szkice. Dzięki zastosowaniu dopracowanych algorytmów pozwala na przetworzenie niemal każdego zdjęcia w obraz w dużym stopniu imitujący rysunek wykonany ręcznie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i kierowany jest do użytkowników, którzy przy minimalnym wysiłku, bez posiadania specjalistycznej wiedzy w dziedzinie grafiki i za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką chcieliby tworzyć wysokiej jakości szkice na podstawie wybranych zdjęć. Główne okno PhotoArtista Sketch poza podglądem (w czasie rzeczywistym) efektów naszej pracy zawiera zestaw aż 25 stylów szkicu, wśród których znajdziemy takie, które z powodzeniem przeobrażą w rysunek nasze zdjęcia krajobrazów, samochodów, zwierząt czy też portrety. Narzędzie oczywiście daje możliwość manipulowania poszczególnymi atrybutami każdego ze stylów, jak również pozwala tworzyć własne profile z konfiguracjami.

Wśród wielu zalet tego programu wspomnieć należy również o jego cenie, która obecnie wynosi jedynie 7,99 USD. PhotoArtista Sketch dostępny jest w wersji dla systemu Windows i Mac OS, a także na urządzenia iPhone oraz iPad.

Uwaga!

  1. Wersja demonstracyjna aplikacji oferuje użytkownikowi pełną funkcjonalność, jednak nie daje możliwości zapisu przekonwertowanego obrazu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!