PhotoFiltre Studio X PhotoFiltre Studio X 10.14.1

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoFiltre Studio X to rozbudowane narzędzie, które umożliwia edycję rozmaitych plików graficznych. Za jego pomocą będziemy mogli przede wszystkim zająć się retuszem zdjęć, ale nie tylko – producent zadbał o dostępność opcji dla mniej, jak i bardziej wymagających użytkowników.

Program charakteryzuje się przejrzystym, choć stosunkowo bogatym interfejsem. Większość część ekranu zajmuje okno, w którym znajduje się wybrana fotografia. Możemy przeprowadzić podstawowe modyfikacje obrazu, w tym zmiana rozmiaru, dodawanie ramek, kadrowanie, dodanie cieni, zwiększenie jasności czy zmiana kontrastu, redukcja czerwonych oczu, a także wprowadzenie krótkiego tekstu (np. podpisu).

PhotoFiltre Studio X umożliwia również pracę na warstwach i oferuje możliwość skorzystania z zaawansowanych filtrów graficznych, wśród których znajduje się m.in. wygładzanie obrazu, wyostrzanie, sepia, skala szarości, płaskorzeźba, krystalizacja, zniekształcenia, stara fotografia, akwarela i obraz olejny. Dostępna jest także korekcja gammy, opcja zmiany naświetlenia i nasycenia kolorów oraz wiele innych.

Za pomocą PhotoFiltre Studio X możemy nie tylko edytować pliki, ale tworzyć również gify przy wykorzystaniu dostępnych obrazów. Narzędzie wspiera następujące formaty plików graficznych: TIFF, PNG, JPEG, GIF, BMP, TGA oraz ICO.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Spolszczenie do programu dostępne jest w naszym dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!