reklama

PhotoFiltre Studio X 10.12.1

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoFiltre Studio X to rozbudowane narzędzie, które umożliwia edycję rozmaitych plików graficznych. Za jego pomocą będziemy mogli przede wszystkim zająć się retuszem zdjęć, ale nie tylko – producent zadbał o dostępność opcji dla mniej, jak i bardziej wymagających użytkowników.

Program charakteryzuje się przejrzystym, choć stosunkowo bogatym interfejsem. Większość część ekranu zajmuje okno, w którym znajduje się wybrana fotografia. Możemy przeprowadzić podstawowe modyfikacje obrazu, w tym zmiana rozmiaru, dodawanie ramek, kadrowanie, dodanie cieni, zwiększenie jasności czy zmiana kontrastu, redukcja czerwonych oczu, a także wprowadzenie krótkiego tekstu (np. podpisu).

PhotoFiltre Studio X umożliwia również pracę na warstwach i oferuje możliwość skorzystania z zaawansowanych filtrów graficznych, wśród których znajduje się m.in. wygładzanie obrazu, wyostrzanie, sepia, skala szarości, płaskorzeźba, krystalizacja, zniekształcenia, stara fotografia, akwarela i obraz olejny. Dostępna jest także korekcja gammy, opcja zmiany naświetlenia i nasycenia kolorów oraz wiele innych.

Za pomocą PhotoFiltre Studio X możemy nie tylko edytować pliki, ale tworzyć również gify przy wykorzystaniu dostępnych obrazów. Narzędzie wspiera następujące formaty plików graficznych: TIFF, PNG, JPEG, GIF, BMP, TGA oraz ICO.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Spolszczenie do programu dostępne jest w naszym dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 12.06.2017 20:18

@anad (niezalogowany): 171,83 zł brutto
139,70 zł netto

  #4 29.09.2016 13:18

jaki jest koszt tego programu po wygasnieciu wersji darmowej na 30 dni

horkos   14 #3 19.02.2016 13:32

Program pracuje poprawnie na W10?

  #2 09.11.2015 21:38

@zuka68 (niezalogowany): tzn , że nie popsuli a dla mnie wręście mogę pobrać na windows 10 .

  #1 28.10.2015 22:41

Właśnie zaktualizowałem, ale na razie nie widzę różnicy...

reklama