PhotoKey 6.0.0021

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoKey to zaawansowane, a przy tym bardzo proste w obsłudze narzędzie stworzone z myślą o fotografach. Umożliwia ono wygodną obróbkę grafiki, jak również oferuje rozbudowane możliwości zmiany tła w wykonanych przez nas zdjęciach.

Narzędzie wyposażone zostało w zestaw najważniejszych funkcji, pozwalających na edycję i "dopieszczanie" fotografii. Wszystkie one ulokowane zostały w lewej części okna programu i dostępne są z poziomu odpowiadającym im zakładek. Znajdziemy w nich opcje dające użytkownikowi możliwość konfiguracji rozmiaru roboczego obrazu, jego tła, rozdzielczości, a także zestaw wielu ciekawych efektów, filtrów oraz narzędzie do nakładania na obraz napisów.

Najważniejszymi jednak funkcjami w jakie wyposażone został program jest mechanizm warstw i masek. To właśnie z ich pomocą możemy dokonywać złożonych modyfikacji zdjęć, a także co jest jedną z głównych funkcjonalności PhotoKey zmieniać tło fotografii. Użytkownik może nakładać na zdjęcia dowolną ilość masek, wyodrębniać obiekty z tła, a następnie je modyfikować. Narzędzie maski pozwala dokładnie pokrywać wybrane obiekty na zdjęciu, a efekty końcowe naszej pracy prezentują się naturalnie - brak jest m.in. postrzępionych krawędzi obiektów itp.

PhotoKey obsługuje pliki graficzne w formatach JPEG, PNG i TIFF, oferując przy tym możliwość odczytu danych EXIF.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu nie posiada ograniczeń czasowych, ani funkcjonalności. Jednak na tworzony projekt nakładany jest znak wodny z informacją, iż zdjęcie zostało zmodyfikowane przy użyciu PhotoKey.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!