r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PhotoLapse 3.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoLapse to niewielkie i bardzo proste narzędzie, służące do tworzenia filmików na bazie zdjęć w formacie JPEG. Program bardzo często wykorzystywany jest przez fotografów do generowania tzw. animacji poklatkowych, czyli animacji tworzonych na bazie zbioru zdjęć tego samego kadru wykonanych w różnych (najczęściej krótkich) odstępach czasu.

Galeria programu

Obsługa programu została uproszczona w takim stopniu, że nie znajdziemy w nim niemal żadnych opcji konfiguracyjnych generowanych animacji. Poza opcją wczytywania zbioru zdjęć na listę i jej podstawowej obsługi aplikacja dysponuje jedynie możliwością definiowania wartości FPS czy też wymuszenia, aby konwersja zdjęć przebiegła "od końca".

PhotoLapse umożliwia zapisanie naszego filmiku z wykorzystaniem dostępnych na komputerze filtrów/kodeków multimedialnych (domyślnie zapisywane są pełne, nieskompresowane klatki).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.