PhotoModularFX PhotoModularFX 0.3.580

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoModularFX to specyficzny program graficzny, który pozwala do cyfrowych fotografii dodać garść rozmaitych efektów i filtrów, w tym FakeHDR. Praca, jak i możliwości aplikacji są niecodzienne i warte uwagi szczególnie dla interesujących się "upiększaniem" fotografii.

Wyjątkowowść programu widoczna jest już od pierwszego uruchomienia, kiedy to PhotoModularFX prezentuje się użytkownikowi w postaci pojedynczego okna zawierającego domyślnie kilkanaście "node'ów", czyli węzłów, z których każdy stanowi inną operację lub efekt. Każdy z nich możemy dowolnie modyfikować, usuwać lub dodawać nowe. Program pozwala jednak nie tylko na wybranie całego multum efektów, ale przede wszystkim operowanie jednocześnie na wielu węzłach i zmienianie ich kolejność lub stopienia zależności od innych opcji.

Taki nietypowy workflow sprawia, że PhotoModularFX wymaga przyzwyczajenia się, ale jednocześnie oferuje opcje, których raczej nie znajdziemy w podobnych aplikacjach. Dzięki oryginalnemu podejściu autorów do tematu obróbki grafiki, możemy uzyskiwać niecodzienne efekty na wielu płaszczyznach, z jednoczesnym aktywnym podglądem modyfikowanego zdjęcia.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada pełną funkcjonalność, ale umieszcza na plikach wynikowych znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!