PhotoResizer PhotoResizer 1.21

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoResizer to program do konwertowania plików graficznych. Obsługuje formaty JPEG, PNG, GIF, BMP oraz TIFF, pozwalając masowo zmieniać rozdzielczość wejściowych plików. Docelowe wymiary zdjęcia można podać wprost lub zastosować skalowanie (wówczas używamy procentowych wartości).

Co ciekawe, aplikacja pozwala także skalować obrazki wzwyż, dzięki czemu z mniejszych grafik otrzymamy pliki o wyższej rozdzielczości, niż bazowa. Jak sugeruje producent, aplikacja korzysta w tym celu z zaawansowanych algorytmów, w miarę możliwości unikając zjawiska pikselizacji. Z naszych testów wynika, że rzeczywiście w niektórych sytuacjach aplikacja radzi sobie z tego typu skalowaniem lepiej, niż inne znane programy.

W programie dostępna jest możliwość kontrolowania niektórych parametrów konwersji. Sterujemy nimi z poziomu panelu ustawień, wysuwanego z prawej krawędzi okna aplikacji. Znajdziemy tam między innymi możliwość zmiany ogólnej jakości pliku wynikowego, czy też opcję dodania schematycznego nazewnictwa plików do wynikowych grafik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!