PhotoStudio

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoStudio to rozbudowane oprogramowanie, charakteryzujące się ogromną funkcjonalnością i zaawansowanymi narzędziami do cyfrowej obróbki zdjęć na komputerze.

Za pomocą aplikacji możemy poprawić jakość dowolnego zdjęcia poprzez zastosowanie specjalnych filtrów i efektów, a także można posłużyć się funkcją Magic-Cut do odmładzania i upiększania twarzy. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć dodatkowych funkcji umożliwiających transformacje i klonowanie obrazów, dodawanie tekstów oraz usuwanie efektu czerwonych oczu.

PhotoStudio został wyposażony w niezbędne narzędzie do usuwania i redukcji szumu z fotografii, zachowując przy tym wszystkie jej najważniejsze szczegóły. Warto również wspomnieć o wbudowanej funkcji Auto-align, która niweluje niewyraźne zdjęcia powstałe w wyniku trzęsących się rąk. Przy użyciu tej aplikacji użytkownicy mogą też łączyć kilka plików graficznych i tworzyć z nich obraz o szerokiej rozpiętości jasności (HDR). PhotoStudio posiada prosty i przejrzysty interfejs, który wyglądem przypomina program Adobe Photoshop. Układ poszczególnych elementów i narzędzi został w taki sposób rozmieszczony na głównym ekranie, że nie powinien sprawić problemów nawet początkującym grafikom. Po lewej stronie znajdziemy podstawowe narzędzia do obróbki fotografii, w tym między innymi pędzel, linie, gumka czy kroplomierz. Po prawej mamy do dyspozycji warstwy i wygodny ekran podglądu.

Program może służyć jako menadżer do zarządzania i drukowania plików graficznych na komputerze. Oferuje wygodną przeglądarkę i wyszukiwarkę zdjęć, a także wbudowane moduły ułatwiające drukowanie fotografii o niestandardowych rozmiarach. PhotoStudio obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, wliczając również 48-bitowe obrazki.

Uwaga!

Program PhotoStudio dostępny jest wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego testowania. Po upływie tego czasu należy odinstalować program lub wykupić licencję na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!