Photolemur 2.3.1

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photolemur najprościej można określić mianem edytora zdjęć. Mimo wszystko narzędzie znacznie różni się od tradycyjnych programów tego typu.

Po uruchomieniu aplikacji Photolemur użytkownik musi wybrać jedną z posiadanych przez siebie fotografii lub wczytać przykładowe zdjęcie udostępnione przez producenta. Następnie wystarczy poczekać kilka sekund, w trakcie których nastąpi automatyczne udoskonalenie obrazu. I na tym praktycznie kończy się cała funkcjonalność opisywanego narzędzia. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z wprowadzonych zmian, możemy skorzystać ze specjalnego suwaka, by zmodyfikować jasność czy też natężenie kolorów.

Photolemur to aplikacja, którą warto się zainteresować, gdyż różnica między tym samym zdjęciem przed, a po edycji, jest zauważalna gołym okiem. Poprawioną fotografię możemy zapisać na dysku lub udostępnić w internecie za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
piotrvx   1 #2 17.08.2018 15:14

Program nie jest wart 10 zł . Zwykły gimp radzi sobie 1000% lepiej . Automat co zazwyczaj tylko rozjasnia zdjęcia. Pełno jest jego reklam z super promocjami itd . Na filmie fajny w realu dno :(

Meszuge   18 #1 27.04.2018 20:23

Photolemur 2.2.2.1559 – udoskonalacz obrazków.
Udoskonalenie jest wysoce problematyczne, bo gdy jedne partie obrazu wydają się rzeczywiście lepsze, to inne są ewidentnie gorsze – widać to zwłaszcza w światłach i cieniach.
Program może i jest bezpłatny, ale w darmowej wersji na zdjęcia nakładane jest logo programu, co taką wersję czyni bezużyteczną tym bardziej.