r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Photom - edytor zdjęć i kolaży

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Photom - edytor zdjęć i kolaży służy do tworzenia kolaży z fotografii, a także do ubarwiania ich filtrami, tekstem oraz ramkami.

Siłą tej aplikacji jest jej prostota. Pierwszym krokiem do stworzenia kolażu jest wybór układu zdjęć, a tutaj czeka na nas sporo opcji zarówno poziomych, jak też pionowych. Gdy wybierzemy ten najbardziej potrzebny w danej chwili, możemy dodać do niego zdjęcia: z pamięci urządzenia lub z aparatu fotograficznego. Każde z nich można edytować oddzielnie, dodając do nich tekst, ramkę, a także poprawić niektóre parametry (np. jasność lub natężenie intensywności kolorów). Po wszystkim możemy jeszcze wybrać kolor i grubość ramki dla całego kolażu, a następnie zapisać zdjęcie w urządzeniu lub udostępnić je dalej. Kolaże można też opatrzyć krótkim opisem oraz informacjami o lokalizacji.

W wersji bezpłatnej aplikacja nanosi znak wodny na każdy stworzony przy jej użyciu kolaż. Aby się go pozbyć, należy zapłacić jednorazowo ok. 4 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.