Photoshop CS5 – powinni tego zabronić!

Strona główna Aktualności

O autorze

Prezentujemy sesję Pawła Zakrzewskiego reprezentującego ACSUG nagraną przy okazji HotZlotu 2010. Paweł to Adobe Certified Expert i Adobe Community Expert, od 12 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń komputerowych dotyczących oprogramowania firmy Adobe, jest autorem kilku książek o tej tematyce i podczas prowadzenia prezentacji czuje się jak ryba w wodzie.

Tematem prezentacji Pawła są nowe możliwości Photoshopa CS5. W szczególności, z niezwykle barwną oprawą, Paweł pokazuje funkcjonalność Content Aware Fill - opcja ta pozwala między innymi usuwać ze zdjęcia będące na pierwszym planie obiekty tak, by w sposób inteligenty odbudować w ich miejscu niepozostawiające śladu po obróbce tło. Paweł pokazuje także inne triki i nowości, między innymi wbudowane w Photoshopa CS5 nowe narzędzie do tworzenia zdjęć HDR oraz opcje HDR Toning, które pozwalają uzyskać efekty zdjęć HDR bez posiadania kilku ujęć o różnej ekspozycji.

This text will be replaced

Zapis prezentacji dostępny jest również do pobrania i obejrzenia online w lepszych jakościach. Polecamy także nagraną tuż przed zlotem rozmowę z Pawłem oraz pozostałe sesje z tegorocznego HotZlotu.

© dobreprogramy

Komentarze