PicPick PicPick 5.1.2

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PicPick to bezpłatny program służący do modyfikowania plików graficznych i wykonywania zrzutów ekranowych.

Korzystając z PicPick możemy wykonywać zrzuty ekranu z przewijanego okna, całego pulpitu, jego dowolnego elementu, bądź z wybranego obszaru znajdującego się na ekranie monitora. Następnie przechwycony obrazek można zapisać na dysku twardym w formacie PNG, JPG, BMP, opublikować na facebooku lub innej dowolnej stronie internetowej, przesłać drogą elektroniczną do znajomego, a nawet wydrukować lub skopiować do schowka systemowego.

Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano rozbudowany edytor graficzny, w którym zmodyfikujemy przechwycony zrzut ekranu lub inne dowolne zdjęcie znajdujące się na dysku twardym komputera. W edytorze możemy wykonywać różne czynności w tym między innymi dodawać efekty rozmycia i wyostrzania obrazu, ustawianie poziomu jasności i kontrastu, a nawet zmieniać rozmiar i skalowanie edytowanej fotografii.

W programie znajdziemy również różne akcesoria graficzne, w tym wbudowany próbnik i paletę kolorów, wygodną lupę, kątomierz, narzędzie do mierzenia obszaru na ekranie oraz funkcję umożliwiającą pisanie i rysowanie na ekranie pulpitu. Użytkownicy mogą tez skonfigurować w opcjach programu ustawienia serwera FTP, które pozwolą na przesyłanie gotowych i zmodyfikowanych zdjęć na dowolny serwer FTP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!