Picturesque Picturesque 2.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Picturesque to innowacyjny program do sortowania i oceniania dużych kolekcji zdjęć, w którym sztuczna inteligencja pomoże wybrać najlepsze ujęcia, warte pokazania bądź wydrukowania. Dzięki maszynowemu uczeniu program może skrócić czas selekcji nawet o 80%. Ostateczna decyzja należy zawsze do fotografa.

Picturesque pozwala zajrzeć do każdego folderu na dysku lub karcie pamięci. Aanaliza i grupowanie zdjęć odbywają się w czasie przeglądania folderu, dzięki czemu program szybko jest gotów do pracy. Picturesque uczy się oceniać zdjęcia i sam proponuje oceny na podstawie różnych kryteriów estetycznych, jak jakość oświetlenia. Zdjęcia zostaną automatycznie posortowane według wstępnej oceny.

Ręcznie można wybrać kadry i porównać szczegóły w powiększeniu, przy czym Picturesque odnajdzie to samo miejsce na wszystkich porównywanych zdjęciach, co znacznie ułatwia określenie, czy są ostre.

Pocturesque jest darmowy w wersji pozwalającej przeglądać tylko pliki JPG i z ograniczeniem do 1,5 tysiąca zdjęć miesięcznie. Wersja płatna, kosztująca 10 dolarów miesięcznie, ma możliwość odczytywania przeszło 600 typów RAW-ów, współpracy z Lightroomem i może posortować 20 tysięcy zdjęć każdego miesiąca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!