PingPlotter 5.5.14

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PingPlotter to narzędzie, które pozwala na bardzo szybkie wykrywanie problemów związanych z siecią. Powstało z myślą o wszystkich użytkownikach komputerów osobistych: graczach sieciowych, streamerach, admininistratorach VoiP i specjalistach IT.

Wielokrotnie, czy to w trakcie pracy, czy też podczas rozgrywki w trybie multiplayer dochodzi do sytuacji, w których internet zaczyna spowalniać, a komputer bardzo wolno buforuje strony lub traci połączenie z siecią na krótki czas. Bardzo często nie wiadomo, co jest tego przyczyną. Aby ją poznać, można skorzystać z PingPlotter, czyli programu do diagnostyki problemów związanych z siecią.

Narzędzie okazuje się przydatne również dlatego, że pozwala zorientować się, czy problem leży po stronie naszego peceta czy też wynika z usterki na serwerach dostawcy sieci. Samo przeprowadzenie testu nie jest skomplikowane. W odpowiednim polu wpisujemy adres strony, którą chcemy sprawdzić. Następnie obserwujemy udostępnione wykresy i dane, które wskazują, dlaczego występują błędy lub opóźnienia podczas połączenia z siecią.

Uwaga!

  • PingPlotter jest dostępny w wersji darmowej oraz płatnej. 30-dniowa edycja testowa umożliwia jednak zapoznanie się ze wszystkimi funkcjonalnościami aplikacji (włącznie z tymi, które są dostępne jedynie w komercyjnym wydaniu). Po upływie wspomnianego czasu aplikacja zostanie ograniczona wyłącznie do możliwości korzystania z podstawowych opcji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mlkdom   6 #2 18.07.2016 15:38

sacc: No jak to? Przecież najważniejszym elementem każdego zrzutu ekranu jest tapeta. A tak na poważnie to również mnie to denerwuje. Nie dość, że rozdzielczość fatalna to jeszcze przeskalowane zdjęcia. Czasem pomaga otworzenie zdjęcia w tradycyjny sposób, czyli taki:

http://gallery.dpcdn.pl/imgc/Tools/69263/g_-_-x-_-_s_69263x20151231173236_0.png

@Redakcja: Mam taką prośbę do redakcji. Poprawcie jakość zdjęć i co jakiś czas je aktualizujcie.

Autor edytował komentarz w dniu: 18.07.2016 15:39
sacc   11 #1 20.04.2016 11:40

Czy naprawdę nie macie możliwości takiego przygotowania screenów z zamieszczanych programów by były one CZYTELNE?